Novinky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     

Výkup osobních a užitkových vozidel jakékoliv značky za nejvyšší možnou cenu, preferujeme koncernová vozidla VW (Seat, Audi, Volskwagen, Škoda Auto).

Doporučuji sjednat povinné ručení na Autopes.cz, garantuje totiž nejlevnější povinné ručení!

Prodej osobních a užitkových vozidel - jsme jedni z nejlevnějších autobazarů moravskoslezského kraje. U prodávaných vozidel se snažíme dohlížet, aby měly veškéré příslušenství jak administativní, tak hmotné k prodeji (servisní kniha, návody, historie, ...).

Zabýváme se výkupem vozidel od 1. majitelů s celou historií o vozidle.

Komisní prodej - neúčtujeme si parkovné, naši marži pobíráme pouze z prodeje vozidla. V komisním prodeji nabízíme tyto služby: zavedení internetových služeb u nejznámějších serverů jako Tipcars, bazoš, Autobazar.eu (zobrazování i na slovenských portálech) a další, obhospodařování vozidla po dobu prodeje v našem autobazaru. Autobazar je pojištěný proti krádeži, poškození a na živel.

Dovoz ověřených vozidel na míru z Německa, Holandska a Belgie - individuální přístup.

Sjednáváme jedno z nejnižších zákonných a havarijních pojištění v MS kraji (ČPP, Triglav, Generali, ČSOB) ke spokojeností zákazníka a s individuálním přístupem.

Máme možnost po prodeji provádět další údržbu vozidel u naších dlouhodobých partnerů (diagnostika vozidel, opravy vozidel, výměny médíí ve vozidle atd.)

NOVINKA - ověřování původu vozidla, najetých kilometrů přes firmu CEBIA.

Prodej vozidel za hotové, možnost internet banking České spořitelny a Poštovní spořitelny, leasing, výhodné uvěrové půjčky přes GE money bank, Esox, Home credit.

Vozidla do 20.000 lze po domluvě dát na splátkový prodej, kde nenahlížíme do registru (SOLUS), zajímá nás pouze OP, trvale bytem v karvinském okrese, s přiměřenou jistinou (akontace).

Služba pro zákazníka u nás nekončí pouze prodejem, ale máme i partnery, kteří nám za výhodné ceny prováději údržbu vozidel, popřípadě opravy po DN aj.

V našem autobazaru lze překontrolovat vozidlo svým mechanikem, možné je napíchnutí mobilní diagnostikou a samozřejmostí je zkušební jízda se svým mechanikem, ke spokojenosti zákazníka. Nebráníme se odvozu vozidel do nejbližšího servisu ke kontrole vozidla.

 

 

     
©